Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle Hurdacı, Asel Hurdacılık hurdacılar sitesi bakır alüminyum krom çinko demir akü beyaz eşya kablo sarı alımı fiyatları kilosu hurdacı telefon numarası gibi bilgiler için hemen Yenimahalleda hurdacılık yapan firmamızı arayınız.

Bununla birlikte, Yenimahalle ilçesinde hurda çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, kombi, kima, şofben ve termosifon ile çamaşır makinesi kazanı ve motoru satmak için firmamızı arayabilirsiniz.

YENİMAHALLE HURDACI

Yenimahalle İlçesinde hurdacılık yapan firmamız Asel Hurdacılık tarafından satın alınan hurda çeşitleri ile Yenimahalle güncel hurda fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Hurdac

Ankara Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle En Yakın Mobil Hurdacı

Yenimahalle Hurdacı

Asel hurdacılık olarak, Yenimahalle'de ve Yenimahalle Hurdacılar Sitesi bölgesinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Bundan dolayı, her çeşit hurdayı satmak, Yenimahalle güncel hurda fiyatlarını öğrenmek ve keşif talebinde bulunmak için Yenimahalle En Yakın Hurdacı Telefon numaralarımızdan hemen firmamız arayınız.

Bunun haricinde, Yenimahalle Hurdacı, Ankara Yenimahalle hurdacılar sitesi, Yenimahalle hurda fiyatları, Ankara Yenimahalle hurda, Yenimahalle hurdacılık, Yenimahalle hurdacı telefon numarası gibi hurdacılık ile ilgili tüm sorularınızın cevabını firmamız Asel Hurdacılıktan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, Yenimahalle ilçesi genelinde her çeşit demir, bakır, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, çinko, kablo, akü, alüminyum ve beyaz eşya hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ek olarak, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, kombi, şofben, termosifon ve klima hurdaları ile çamaşır makinesi motoru ve kazanının da alımını yapıyoruz.


Hemen Bizi Arayın!

Sonuç olarak, artık işinize yaramayan, evinizde veya iş yerinizde yer işgal eden, arızalı yada sağlam, eski yada yeni tüm hurdalarınızı Yenimahalle ilçesi genelinde yerinden satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz.


Ankara Hurdacılar


Yenimahalle İlçesinde Hurda Satın Aldığımız Yerler:

Yenimahalle ilçesinde hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Asel Hurdacılık, Yenimahalle İlçesine bağlı tüm mahalle ve mevkilerden ayrım yapmadan hurda satın almaktadır. Burada belirttiğimiz bölge isimleri Yenimahalle ilçesine bağlı mahallelerdir ve bu mahallelerin tamamından hurda satın alıyoruz.

Bu yüzden, satmak istediğiniz hurda nerede olursa olsun hurdalarınızı olduğu yerden satın alıyor ve anında nakit ödeme yapıyoruz.

Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle'ye bağlı Batıkent, Ostim, İvedik organize sanayi, Demetevler ayrıca Karşıyaka, Susuz, Akın, İstasyon, Şentepe, Atatürk Orman Çiftliği ve Yakacık Yurtçu semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca 25 Mart, Anadolu, Aşağı Yahyalar, Avcılar, Barış, Barıştepe, Batı Sitesi, Beştepe, Burç, Çamlıca, Çarşı, Çiğdemtepe, Demetevler, Demetgül, Demetlale, Emniyet, Ergazi, Ergenekon, Esentepe, Gayret, Gazi, Güventepe, Güzelyaka, İlkyerleşim, İnönü, Işınlar, İvedik, İvedikosb, Kaletepe, Karacakaya, Kardelen ayrıca Karşıyaka, Kayalar, Kentkoop, Kuzey Yıldızı, Macun, Mehmet Akif Ersoy, Memlik, Ostim, Ostim Osb, Özevler ayrıca Pamuklar, Ragıp Tüzün, Serhat, Susuz, Tepealtı, Turgut Özal, Uğur Mumcu, Varlık, Yakacık, Yeni Batı ayrıca Yeniçağ, Yeşilevler, Yukarı Yahyalar, Yunus Emre Mahallesi ayrıca Yuvaköy mahallelerinden her çeşit metal hurda alıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Yenimahalle Hurdacı

Yenimahalle ilçesi genelinde her çeşit hurdayı yerinden satın alıyoruz.

Yenimahalle Hurdacı

Ankara Yenimahalle ilçesi genelinde satın aldığımız herçeşit hurdaya yüksek fiyat veriyoruz.

Yenimahalle ilçesinde satın aldığımız hurdaların parasını anında nakit olarak ödüyoruz.

 
Yenimahalle Hurdacı
 

Miktarı fazla olan demir hurdalarınız için özel fiyatlar sunuyoruz. Toplu demir hurdalarınızı bizden fiyat almadan satmayın. Keşif talebinde bulunmak yada demir hurdası satmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.