Çankaya Hurdacı

Çankaya Hurdacı, Asel Hurdacılık hurdacılar sitesi bakır alüminyum krom çinko demir akü beyaz eşya kablo sarı alımı fiyatları kilosu hurdacı telefon numarası gibi bilgiler için hemen Çankayada hurdacılık yapan firmamızı arayınız.

Bununla birlikte, Çankaya ilçesinde hurda çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, kombi, kima, şofben ve termosifon ile çamaşır makinesi kazanı ve motoru satmak için firmamızı arayabilirsiniz.

ÇANKAYA HURDACI

Çankaya İlçesinde hurdacılık yapan firmamız Asel Hurdacılık tarafından satın alınan hurda çeşitleri ile Çankaya güncel hurda fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Çankaya Hurdac

Ankara Çankaya Hurdacı

Çankaya En Yakın Mobil Hurdacı

Çankaya Hurdacı

Asel hurdacılık olarak, Çankaya'da ve Çankaya'ya bağlı tüm mahallelerde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Bundan dolayı, her çeşit hurdayı satmak, Çankaya güncel hurda fiyatlarını öğrenmek ve keşif talebinde bulunmak için Çankaya En Yakın Hurdacı Telefon numaralarımızdan hemen firmamız arayınız.

Bunun haricinde, Çankaya Hurdacı, Ankara Çankaya hurdacılar sitesi, Çankaya hurda fiyatları, Ankara Çankaya hurda, Çankaya hurdacılık, Çankaya hurdacı telefon numarası gibi hurdacılık ile ilgili tüm sorularınızın cevabını firmamız Asel Hurdacılıktan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, Çankaya ilçesi genelinde her çeşit demir, bakır, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, çinko, kablo, akü, alüminyum ve beyaz eşya hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ek olarak, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, kombi, şofben, termosifon ve klima hurdaları ile çamaşır makinesi motoru ve kazanının da alımını yapıyoruz.


Hemen Bizi Arayın!

Sonuç olarak, artık işinize yaramayan, evinizde veya iş yerinizde yer işgal eden, arızalı yada sağlam, eski yada yeni tüm hurdalarınızı Çankaya ilçesi genelinde yerinden satın alıyor ve hemen nakit ödeme yapıyoruz.


Ankara Hurdacılar


Çankaya Hurdacı

Çankaya İlçesinde Hurda Satın Aldığımız Yerler:

Çankaya ilçesinde hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Asel Hurdacılık, Çankaya İlçesine bağlı tüm mahalle ve mevkilerden ayrım yapmadan hurda satın almaktadır. Burada belirttiğimiz bölge isimleri Çankaya ilçesine bağlı mahallelerdir ve bu mahallelerin tamamından hurda satın alıyoruz.

Bu yüzden, satmak istediğiniz hurda nerede olursa olsun hurdalarınızı olduğu yerden satın alıyor ve anında nakit ödeme yapıyoruz.

Çankaya Hurdacı

Ankara Çankaya İlçesine bağlı Kızılay, Beytepe, Koru, Çayyolu, Ümitköy, Yaşamkent, Alacaatlı, Türkkonut, Dodurga, Öysekent ayrıca Ahlatlıbel semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca, Alacaatlı, Ahlatlıbel, Akarlar, Akpınar, Anıttepe, Arka Topraklık, Aşağı Dikmen, Aşağı İmrahor, Aşağı Öveçler, ayrıca Aşıkpaşa, Ata, Aydınlar, Ayrancı, Aziziye, Bademlidere, Bağcılar, Bahçelievler, Balgat, Barbaros, Bayraktar, Beytepe, ayrıca Birlik, Boztepe, Büyükesat, Çamlıtepe, Dodurga, Doğuş, Ehlibeyt, Emek, Ertuğrulgazi, Erzurum, Esatoğlu, Eti, Evciler, Fakülteler, Fidanlık, ayrıca Gaziosmanpaşa, Çankaya, Çavuşlu, Çayyolu, Cebeci, Cevizlidere, Çiğdem, Çukurambar, Cumhuriyet, Devlet, Dilekler, Gökkuşağı, Göktürk, Güvenevler, Güzeltepe, Harbiye, Hilal, Huzur, İleri, İlkadım, İlkbahar, İlker, İncesu, İşçi Blokları, Karahasanlı, Karapınar, Karataş ayrıca Kavaklıdere, Kazım Özalp, Keklik Pınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Kızılırmak, Kocatepe, Kömürcü, Konutkent, Korkutreis, Koru, Küçükesat, Kültür, Malazgirt, Maltepe, ayrıca Mebusevleri, Meşrutiyet, Metin Akkuş, Metin Oktay, Mimar Sinan ayrıca Muhsin Ertuğrul, Murat, Mürsel Uluç, benzer şekilde Mustafa Kemal, Mutlukent, Naci Çakır, Namık Kemal, ayrıca Nasuh Akar ayrıca Oğuzlar, Ön Cebeci, Oran, Orta İmrahor, Osman Temiz, Öveçler Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Remzi Oğuz Arık, Sağlık, Sancak, Şehit Cengiz Karaca, Şehit Cevdet Özdemir, Seyranbağları ayrıca Söğütözü Sokullu Mehmet Paşa, Tınaztepe, Tohumlar, Topraklık, Ümit, Umut, Üniversiteler, Yakupabdal, Yaşamkent, Yayla ayrıca Yeşilkent Yıldızevler, Yücetepe, Yukarı Bahçelievler, Yukarı Dikmen, Yukarı Öveçler Zafertepe 100.Yıl, 50.Yıl mahallelerinden her çeşit metal hurda alıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Çankaya Hurdacı

Çankaya Hurdacı

Çankaya ilçesi genelinde her çeşit hurdayı yerinden satın alıyoruz.

Çankaya Hurdacı

Ankara Çankaya ilçesi genelinde satın aldığımız herçeşit hurdaya yüksek fiyat veriyoruz.

Çankaya ilçesinde satın aldığımız hurdaların parasını anında nakit olarak ödüyoruz.

 
Çankaya Hurdacı
 

Miktarı fazla olan demir hurdalarınız için özel fiyatlar sunuyoruz. Toplu demir hurdalarınızı bizden fiyat almadan satmayın. Keşif talebinde bulunmak yada demir hurdası satmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.