Asel Hurdacılık

Asel Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten ve hurda alımı yapan firmamızın kuruluş yapısı ve kurumsal bilgileri hurdacı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Firmamız Asel Hurdacılık Sincan Etimesgut Batıkent Yenimahalle Malıköy Temelli Çankaya Eryaman Gölbaşı Keçiören Altındağ Saray ilçesi ve semtinden her çeşit metal hurdası alımı yaparak hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra etmektedir.

ASEL HURDACILIK

Ankara'da hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Asel Hurdacılığın kuruluş yapısı ve kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Asel Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Firmamız Asel Hurdacılık, Geridönüşüm sektörünün vazgeçilmez ve en önemli unsuru olan "Hurdacılık" mesleğini icra etmek, Ankara ve çevre illerde bulunan ve dönüştürülebilen her çeşit metal hurdayı son kullanıcısı kişi, kurum yada kuruluşlardan ücreti karşılığı satın alıp geridönüşüm tesislerine satmak, hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe yeni iş ve istihdam alanları oluşturmak ve hurda alıp satarak ülke ekonomisini canlandırmak amaçlarıyla İsmail ÖZTÜRK tarafından Ankara Sincan ilçesinde kurulmuştur.

Asel Hurdacılık

Bu gün, başta Ankara Sincan, Malıköy Temelli, Etimesgut, Eryaman, Yenimahalle, Batıkent Çankaya, Keçiören, Altındağ, Gölbaşı ve Saray Kahramankazan ilçeleri olmak üzere Ankara genelinde ve çevre illerde bulunan her çeşit demir, bakır, sarı pirinç, krom nikel, çinko, kablo, akü, alüminyum, beyaz eşya hurdasını yerinden satın alarak hurdacılık mesleğini icra eden firmamız, kuruluş amaç ve prensipleri doğrultusunda her geçen gün personel kadrosu, araç ekipman ve depolama alanları ile hizmet bölgesini genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.


Hemen Bizi Arayın!Her çeşit hurdalarınızı geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırabilirsiniz. Böylelikle, hurdacılara sattığınız her hurda ile hem para kazanırsınız hemde hammadde ihtiyacının geridönüşüm ile kazanılmasından dolayı ülke ekonomisine katkı sağlarsnız. Haydi hemen şimdi tüm dönüştürülebilen hurdalarınızı satmak için bizi arayın!


Asel Hurdacılık

Asel Hurdacılık

Eğitimli personel yapımız ve donanımlı araçlarımız ile Ankara genelinde Kurumsal Hurdacılık ve Geridönüşüm faaliyeti yürütüyoruz.


Büyük ebatlı hurda kesimi

Firmamız Asel Hurdacılık, uzun süredir kullanılmayan, artık işe yaramayan, atıl durumda bulunan tüm hurdalarınızı değerli kılıyor. Evinizde, işyerinizde, deponuzda, inşaatlarınızda, tarlanızda yada bahçenizde atılacak hurdalarınızı bizimle değerlendirin. Bir telefon ile hurdanın bulunduğu noktaya anında yada randevu verdiğiniz tarih ve saatte gelerek değerinde alımlar ile zaman ve para kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Her türlü hurdanızı, deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan satın alalım. Hem hurdanızdan zahmetsizce kurtulun hemde para kazanın!


Asel Hurdacılık


Miktarı fazla olan hurdalarınız için özel fiyatlar sunuyoruz. Toplu hurdalarınızı bizden fiyat almadan satmayın. Keşif talebinde bulunmak yada her çeşit metal hurdası satmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.